Лапорта: «Зараз нам потрібні футболісти, які зроблять склад більш конкурентоспроможним»

Президент «Барселони» розповів про роботу клубу над трансферами
16 жовтня 2021р. 09:25
Лапорта: «Зараз нам потрібні футболісти, які зроблять склад більш конкурентоспроможним»
Жоан Лапорта / фото - blaugranagram.com

Президент «Барселони» Жоан Лапорта розповів про принципи, на яких буде заснована робота клубу над трансферами.

Жоана цитує ресурс Diario Sport:

«Ми постійно працюємо над поліпшенням складу. Я не знаю, чи будуть трансфери в січні, або це трапиться в кінці сезону. Ми уважно стежимо за рухами на ринку.

Наша модель, крім ігрової системи, яка є невід'ємною для «Барси», заснована на гравцях, які виросли в академії. Так було завжди, і я продовжу цей шлях. Це важливо для життєздатності клубу і економічної стабільності. Бувають моменти, коли потрібно більше або менше новачків. Зараз нам потрібні футболісти, які зроблять склад більш конкурентоспроможним.

Якщо ми когось підпишемо, то хтось піде. Команда повинна бути збалансованою з точки зору цифр. Ми повинні зупинити роботу і зімкнути ряди, щоб цей сезон став успішним.  

Ми сконцентровані на тому, щоб отримати дуже конкурентоспроможну команду. У нас будуть еталонні гравці, які повернуть радість і відчуття того, що у нас дуже сильна команда. Але ми [в академії] створюємо гравців світового рівня, і ми повинні до цього повернутися.

Ми завжди будемо застосовувати спортивну логіку - трансферів заради трансферів не буде, хоча це і було в «Барсі» в недавньому минулому. Економічна логіка теж буде присутній. Коли економічна логіка розсудливості і відповідальності втрачається, виникає ситуація, коли клуб наражається на ризик.

Через престиж, іміджу і досвіду ми можемо отримати кращих в світі. Немає жодного агента, який не намагався б запропонувати свого відомого клієнта «Барсе». Чи будемо ми боротися за кращих? Ми знаходимося в стадії перебудови. Коли люди бачать, що «Барсі» дали кредит на 600 мільйонів, то кажуть, що клуб живий і надійний. Подивимося, все буде залежати від багатьох факторів ».

Жоан Лапорта підвів проміжні підсумки своєї роботи в якості президента «Барселони».

Рене Тер Велде
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: