22:40
live
Інформаційний марафон
23:10
Баскетбол. Чемпіонат світу 2022. Жінки. Сербія - Франція

Легенда «Ліверпуля»: «Жоден клуб Європи не хоче Роналду, він вже не той»

Каррагер не розуміє, навіщо португалець потрібен МЮ
Легенда «Ліверпуля»: «Жоден клуб Європи не хоче Роналду, він вже не той»
Кріштіану Роналду / Фото: Twitter

Колишній гравець «Ліверпуля» Джеймі Каррагер вважає, що форвард «Манчестер Юнайтед Кріштіану Роналду вже не є бажаним гравцем для європейських клубів. Його цитує ВВС.

« Я завжди вважав, що це дивний трансфер. Мені завжди здавалося, що такий момент прийде, навіть якщо Роналду і грав добре раніше. З ним підписали контракт на два роки з опцією продовження, і я не міг в це повірити, адже він же ніколи не погодиться бути другою скрипкою ні для кого. Але на певному етапі кар'єри варто розуміти, що ти вже не той. Кар'єра Роналду вийшла довшою, тому що він дуже професійний.

Але Роналду 37 років, в цьому сезоні йому буде 38. Він уже не той. Це як і раніше відмінний бомбардир, але він вже не той, що раніше. Можу помилятися, але жоден клуб Європи зараз не хоче його підписати. Зараз все виглядає так, МЮ не зможе позбутися від Роналду, бо ніхто в Європі не хоче його.

Думаю, якщо запитати у тен Хага, то він скаже, що Роналду йому не потрібен. І я не зовсім впевнений, що гравці «Манчестер Юнайтед» хотіли б бачити Кріштіану в команді зараз».

Раніше головний тренер МЮ Ерік Тен Хаг заявив, що Роналду варто набрати форму, щоб потрапляти в основний склад команди.

Петро Приходько
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: