Розгорнути Згорнути

Лемпард: «60 хвилин добре грали з «Реалом» і самі дали їм можливість забити»

Тренер «Челсі» – про другу поспіль поразку «вершковим»
Френк Лемпард / Фото - Getty Images

Виконувач обов'язків головного тренера «Челсі» Френк Лемпард поділився думками після поразки у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів проти «Реалу» (2:0). Слова фахівця передає прес-служба UEFA.

Ми дуже добре грали протягом 60 хвилин. У нас були по-справжньому гарні моменти, і на такому рівні їх необхідно використати. Занадто хвалитися працездатністю, коли програєш на такій стадії, не хочеться, адже на цьому все закінчилося – що є, то є.

Гол – це була наша помилка. Ми самі надали їм цю можливість. Ми були готові діяти трохи агресивніше під час матчу.

Ти граєш за «Челсі». Отже, маєш викладатися у кожній грі без залишку. Я нікому не дозволю вважати, що цей сезон уже закінчено. Протягом 60 хвилин ми перевершували команду світового класу та створювали моменти. Потрібно тримати цю планку. Це є послання для всіх нас.

Раніше думкою з приводу гри поділився наставник «Реалу» Карло Анчелотті.