Сьогодні 2
Завтра 20

Леоненко: «Не згоден з Луческу, що« Динамо »добре грало з сильними командами»

Експерт - про виступ киян в Лізі чемпіонів

Відомий експерт Віктор Леоненко оцінив виступ «Динамо» в Лізі чемпіонів і прокоментував поразка від «Бенфіки» (0: 2).

«Якщо хтось думає, що те, що« Динамо »зайняло останнє місце в групі - сенсація ... Ні, хлопці. Це «Барселона» дізналася, що, виявляється, є Ліга Європи. Вони двадцять років не знали, що такий турнір є. Ось це - сенсація.

Гра не вийшла. Мені вона не сподобалася. «Бенфіка», явний фаворит, забила два голи і почала другий тайм грати від оборони ... Хтось подумав, що це схоже на матч з «Баварією». Ні, «Баварія» кинула грати після 2: 0. А тут відійшли назад і оборонялися. Переможці так не грають. Жезуш - переляканий тренер, це можна сміливо говорити.

Я не згоден з Луческу з приводу того, що «Динамо» добре грало з сильними командами. Добре грали з «Баварією» другий тайм. Можна десь з натяжкою згадати матч з «Барселоною». Хоча, я вважаю, що футболу там не було.

«Динамо» могло з першої хвилини вже пропустити. Але Яремчук пошкодував ».

Жодна з українських команд не пробилися в плей-офф єврокубків.

Джерело: footballua.tv Андрій Усмонов