Леонов: «Виходить, що в УПЛ судді відправляють тренерів у відставку»

Уже екс-наставник «Міна» поділився думкою про арбітраж в чемпіонаті України
Ігор Леонов / Фото - ФК Мінай

Колишній тренер «Міная» Ігор Леонов висловився з приводу рівня суддівства в українській Прем'єр-лізі.

У домашній грі з «Колосом» (1: 1) ми пропустили зі штрафного, призначеного вже після того, як закінчилося компенсований час. У виїзному поєдинку з ковалевським клубом (1: 2) в наші ворота призначили незрозумілий пенальті на 88-й хвилині за рахунку 1: 0 на нашу користь, а дві хвилини потому незрозумілий штрафний, який закінчився голом. Ось і виходить, що гра є, а результату немає.

У УПЛ тренерів відправляють у відставку не президенти клубів, а судді? Якщо дивитися на моєму прикладі, то виходить саме так. Я не буду критикувати арбітрів. Може, вони не хотіли цього. Бог їм суддя. Не хочу говорити за всіх рефері в цілому, але від суддівства залишився неприємний осад і двояке враження.

Нагадаємо, 16 грудня Леонов був відправлений у відставку з поста головного тренера «Міная».

Джерело: Fanday.net Сергій Стаднюк