22:30
live
Інформаційний марафон
00:20
Теніс. Кубок Девіса. Півфінал

Левандовські: «Слава Україні! Героям Слава!»

Екс-гравець «Шахтаря» зустрівся з колишнім клубом
Левандовські: «Слава Україні! Героям Слава!»

Колишній гравець «Шахтаря» Маріуш Левандовські, який зараз тренує польський клуб «Радомьяк», висловився про товариський матч з «гірниками», а також про війну в Україні. Його цитує прес-служба донецького клубу.

– Багато років ви відіграли за «Шахтар», а сьогодні в якості тренера зіграли проти донецької команди. Які емоції і враження?

– Перш за все, дуже добре всіх зустріти і побачити. Товариський матч, який ми зіграли, виявився хорошим для всіх. У « Шахтаря » багато футболістів виступають за збірну, тому зрозуміло, що це не був основний склад. Можна подивитися на всіх б'ються за основу гравців. Я також міг подивитися своїх підопічних і зробити висновки.

– З ким з колишніх колег встигли поспілкуватися?

– Є доктор, який був раніше, П'ятов, багато хто з адміністрації. З усіма було дуже добре поговорити і зустрітися.

– Україна для вас не чужа країна. Як ви можете прокоментувати те, що відбувається?

– Це навіть не потребує коментарів, немає слів. Дуже сильно хвилююся за всіх українців. Ми допомагаємо, як можемо. Мені незрозуміло, як в такому світі щось подібне відбувається. Війна – найгірше, що тільки можливо.

Нікому б не хотілося, щоб це сталося. Багато людей, яких я знаю, борються, щоб країна перейшла в руки українців. Це почалося вже давно і хотілося б, що війна припинилася.

– Коли тільки почалася війна, ви зв'язувалися зі своїми друзями в Україні? Що вони говорили?

– Звичайно, дуже хвилювався. Не знав, що буде відбуватися завтра-післязавтра. Думав, що це не затягнеться так довго. Взагалі здавалося, що це якийсь жарт, а потім все побачили, що це справжня війна. Сказав, що можу допомогти: «Приїжджайте з сім'ями, з дітьми».

– Що хотіли б сказати українському народові?

– Слава Україні! Героям Слава!

Нагадаємо, в матчі з «Радомьяком» травмувався Мар'ян Швед.

Петро Приходько
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: