Вчора 2
Сьогодні 14
Завтра 13

Ліга чемпіонів. «Атлетіко» не забив пенальті на 98 хвилині і позбувся шансів на плей-офф, «Наполі» розгромив «Рейнджерс»

Також вашій увазі найбільш заплутана група

Вашій увазі результати останніх матчів 5-го туру Ліги чемпіонів.

«Атлетіко» – «Байєр» 2:2

Голи: Карраско, 22, де Пауль, 50 – Діабі, 9, Хадсон-Одоі, 29

«Атлетіко» міг остаточно залишити «Байєр» на останньому місці, але Карраско на 98 хвилині не реалізував пенальті. У «матрацників» залишилося 5 очок, вони вже втратили всі шанси на плей-офф ЛЧ, а ось вилетіти ще можуть, адже у останнього «Байєра» – 4 бали.

«Наполі» – «Рейнджерс» 3:0

Голи: Симеоне, 11, 16, Естігор, 80

Тут відзначився син Дієго Симеона – Джованні, У нього дубль. «Наполі» впевнено лідирує в своїй групі, маючи максимум очок – 15. Другий «Ліверпуль» (12 балів) навряд чи потіснить італійців, тільки якщо переможе з рахунком 4:0 в останньому турі, що малоймовірно. «Рейнджерс» на останньому місці без очків і на 99% залишиться без єврокубків (щоб вийти в ЛЄ – потрібно в останньому турі громити «Аякс» з різницею в 5 м'ячів).

«Тоттенгем» – «Спортинг» 1:1

Голи: Бентанкур, 80 – Едвардс, 22

«Айнтрахт» – «Марсель»  2:1

Голи: Камада, 3, Коло-Муані, 27 – Гендузі, 22

У цій групі все максимально заплутано: адже останній «Марсель» відокремлює від першого «Тоттенгема» всього 2 очка. Кожна з команд може зайняти будь-яке місце в групі. Останній тур буде вирішальним.