Ліга чемпіонів. «Челсі» переміг «Лілль». Як це було

Чинний володар трофею легко впорався з чемпіонами Франції

Матч завершено!

90 " 5 хвилин команди у нас переграють. Все йде до спокійної перемоги Челсі.

87 " А тепер гірчичник для вінгера Лілля Бен Афра за неспортивну поведінку.

83 " Жовта картка для Лофтус-Чика за дуже грубий підкат.

81 " Другий тайм проходить повністю під контролем Челсі. У Лілля дуже мало шансів хоча б на один м'яч.

80 " ТТепер і у Челсі заміна: Вернер виходить замість Пулішіча.

77 " Гудмунссон виходить замість травмованого Джалло.

76 " Джалло з Лілля отримав травму.

73 " Чи не пройшла обведення від Ренату Санчеша.

69 " Удар Бамба заблокований захисниками Челсі.

65 " Йилмаз виходить на поле замість Онана у Лілля.

63 "ГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!! Пулішич подвоїв рахунок на користь Челсі! Відмінна передача Канті і удар вінгера синіх в дальній кут!

59 " Травма у Зіеша. Замість нього на полі вийде Сауль.

54 " Дуже небезпечно було! З гострого кута, але дуже потужно вистрілював Алонсо, але Жардім врятував свою команду, вибивши м'яч на кутовий!

51 " Заміна від Тухеля: Лофтус-Чик вийшов на поле замість Ковачича.

46 "І відразу перша небезпека від Челсі! Зіеш пробивав з дуже вигідною позиції, але захисник Лілля встиг підставити ногу під м'яч і врятував свою команду!

Другий тайм почався!

Перерва!

40 " Ренату Саншеш пробивав з непоганий позиції, але м'яч полетів занадто повз.

37 " А ось і сейв від Менді. Перший в нашому матчі від воротаря Челсі. Андре пробивав з краю штрафний, але по центру і не дуже сильно.

36 " Бамба відправив м'яч в штрафну Челсі, але безрезультатно.

34 " Груба гра від Ковачича, але без жовтої картки для хорвата з Челсі.

27 " Кутовий Зіеш подав дуже невдало.

25 " Челсі знову більше тримає м'яч, але не загострює гру.

21 " Менді вийшов зі своїх воріт і перехопив потенційно дуже небезпечну передачу від Ренату Санчеса на Девіда.

19 " В останні хвилини Лілль частіше з м'ячем, але без особливої небезпеки біля воріт Челсі.

17 " Непоганий навіс від Маркоса Алонсо, але захисники Лілля не дрімають.

15 " А ось і перший удар від Лілля.  Онана пробивав в дальній кут, але трохи повз пройшов м'яч.

8 "ГОООООООООООЛЛЛ!!!!!! Челсі відкриває рахунок! І це Хавертц! Класно підставив голову під мячч Хавертц і пробив точно в дев'ятку воріт Жардіма! 1: 0!

6 " Дуже напористо грає Челсі з перших хвилин, Лілл поки важко справляється.

4 "Перший стовідсотковий момент в нашому матчі! Аспілікуета з флангу класно віддав на Хавертца, який з кількох метрів пробив вище воріт Жардіма!

Матч почався!

Стартові склади команд :

«Челсі» : Менді, Аспілікуета, Тіаго Сілва, Рюдігер, Крістенсен, Алонсо, Ковачіч, Канте, Зіеш, Пулішіч, Хавертц.

«Лілль» : Лео Жардім, Челік, Фонте, Ботман, Тіагу Джало, Андре, Шека, Онана, Саншеш, Бамба, Девід.

У вівторок, 22-го лютого, «Челсі» прийме «Лілль» в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Текстова онлайн трансляція матчу «Челсі» - «Лілль» буде доступна в цій новині. Початок - о 22:00.