Ліга чемпіонів. «Мілан» проиграл «Інтеру». Як це було

82" Заміна у Мілана. Калулу замість Калабрії.

78" Заміна у Інтера. Гальярдіні вийшов замість Чалханоглу.

77" Заміна у Інтера. Корреа замінив Мартінеса.

77" Чалханоглу пробив із дальньої дистанції – Калабрія заблокував удар.

75" Крунич ударив у груди Бастоні, але рефері не дав ні пенальті, ні червоної картки.

70" Заміна у Інтера. Де Врей замість Дімарко.

70" Заміна у Інтера. Лукаку замість Джеко.

69" Ачербі пробив по воротах, але Меньян врятував ворота.

67" Джеко у двох атаках за хвилину чудово зіграв у захисті.

64" Жовта картка у Мілана. Томорі.

63" Тоналі зробив крок у штрафний майданчик і низом пробив у дальню від себе ліву стійку воріт.

62" Заміна в Інтера. Брозович замість Мхітаряна.

59" Заміна у Мілана. Оріги замість Салемакерса.

59" Заміна у Мілана. Шау замість К'єра.

53" Джеко вивели на побачення з Меньяном, якого він не обіграв.

46" Початок другого тайму.

45+4" Кінець першого тайму.

45+1" Жовта картка у Мілана. Тоналі.

45" +4 хвилини.

41" Мілан перехопив ініціативу та контроль м'яча.

35" Дімарко з лівого флангу штрафного віддав м'яч у центр, де Думфрісу не вдалося добре пробити.

34" Мартінес з лінії штрафного майданчика пробив з півльоту вище воріт.

34" Дімарко вибіг на кут штрафного майданчика і пробив у суперника.

33" Гол скасовано як і жовта картка К'єру.

32" Арбітр пішов дивитися ВАР.

31" Пенальті! Лаутаро Мартінес обіграв Томорі в штрафний майданчик, а потім до нього підбіг К'єр і на думку арбітра зачепив аргентинця.

30" Месіас прострілив з району кутового, а Калабрія, що вибігала до ближньої штанги, пробив у дотик, після чого м'яч полетів повз ворота.

28" Бастоні заблокував Діаса, який хотів вибігти до воротарської.

17" Заміна у Мілана. Месіас замість травмованого Беннасера.

17" Меньян отримав пошкодження.

16" Після підбору Барела скинув на Мхітаряна і Генріх пробив у голкіпера.

16" Момент! Чалханоглу з-за меж штрафного здалека пробив у штангу.

11" Гол! Мхітарян подвоїв перевагу. У ході контратаки Інтера Дімарко з лівого флангу відпасував у центр на Мхітаряна, який увійшов до штрафної як ніж крізь масло та потужно пробив по центру воріт.

8" Гол! Інтер! Джеко! Після кутового з лівого флангу м'яч полетів на Едіна, який потужно пробив ногою – шансів у Меньяна не було.

5" Після п'яти хвилин немає моментів, але м'яч під контролем Інтера.

1" Матч розпочався!

Стартові склади:

Мілан: Меньян, Калабрія, К'єр, Томорі, Ернандес, Круніч, Беннасер, Браїм Діас, Салемакерс, Тоналі, Жиру.

Інтер: Вона, Думфріс, Дарміан, Ачербі, Бастоні, Дімарко, Мхітарян, Чалханоглу, Барелла, Джеко, Мартінес.

10 травня у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів «Мілан» зіграє із «Інтером».

У 1/8 фіналу «Мілан» у двох матчах обіграв англійський «Тоттенхем» (1:0, 0:0), а у чвертьфіналі виявився сильнішим за «Наполі» (1:0, 1:1).

«Інтер» у 1/8 фіналу ЛЧ пройшов португальський «Порту» (1:0, 0:0), а у чвертьфіналі «Бенфіку» (2:0, 3:3).

«Мілан» та «Інтер» цього сезону провели три дербі. У Сері А команди обмінялися перемогами (3:2, 0:1), а в Суперкубку Італії підопічні Сімоне Індзагі розбили «росонері» з рахунком 3:0.

Текстова онлайн-трансляція матчу буде доступна у цій новині. Початок – 22.00.