Вчора 10
Сьогодні 6

Ліга конференцій. Олімпіакос неймовірним чином відігрався проти Маккабі Тель-Авів. До чвертьфіналу пробилися також Астон Вілла, Брюгге та Лілль

Відбулися повторні матчі 1/8 турніру

О 22:00 відбулися чотири поєдинки 1/8 фіналу Ліги конференцій.

Найінтригуючіший матч пройшов на сербській ТСК Арені, де свої домашні ігри єврокубків проводив ізраїльський Маккабі Тель-Авів. Проводив, тому що команда-кривдник луганської Зорі вилетіла з турніру, примудрившись впустити виїзні 4:1 проти Олімпіакоса. Греки забили цілих шість голів у ворота ізраїльтян, на що Маккабі відповів лише голом Захаві з пенальті. Як результат, грецький клуб пройшов до 1/4 Ліги конференцій.

В інших матчах Астон Вілла та Брюгге вдома змогли довести перевагу над Аяксом та Мольде відповідно. Також у вісімку найсильніших команд турніру увійшов Лілль.

Жеребкування чвертьфіналів відбудеться у п'ятницю, 15 березня.

Ліга конференцій. 1/8 фіналу. 22:00

Астон Вілла (Англія) – Аякс (Нідерланди) 4:0 (Уоткінс 25, Бейлі 60, Дюран 75, Діабі 81) (перший матч 0:0)

Брюгге (Бельгія) – Мольде (Норвегія) 3:0 (Сков Ольсен 45+1, 48, Скорас 71) (перший матч 1:2)

Лілль (Франція) – Штурм (Австрія) 1:1 (Сантуш 43 – Бірет 45+2) (перший матч 3:0)

Маккабі (Тель-Авів, Ізраїль) – Олімпіакос (Греція) 1:6 після д.ч. (Захаві 57 пен – Поденсе 10, Фортуніс 36, Ель Каабі 45+3, 65, Йоветіч 93, Ель Арабі 103) (перший матч 4:1)