Ліга націй. Шотландія розгромила Україну. Як це було

Команда Петракова не змогла утримати 1-ше місце в групі
21 вересня 2022р. 23:41

Сьогодні, 21-го вересня, збірна України зіграє зі збірною Шотландії в рамках Ліги націй.

Гра розпочнеться о 21:45 за київським часом. За трансляцією зустрічі Шотландія – Україна можна буде стежити в цій новині.

Шотландія - Україна 3:0

• 90+1’

Маліновський дістав картку за фол проти Мактомінея на чужій половині.
  • 90’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, три хвилини.
  • 89’

Тримає м'яч Україна біля центральної лінії.

• 87’

Гол. Чергову подачу Фрейзера з кутового на лівому фланзі Дайкс так само перевів у дальній кут головою.
  • 85’

Маклін вийшов замість Крісті.
  • 85’

Тірні змінили на Тейлора.
  • 83’

Мудрика змінив Ігнатенко.
  • 83’

Зубков грає замість Піхальонка.
  • 82’

Фол Сидорчука проти Дайкса на чужій половині.

• 80’ Гол. Фрейзер подав із кутового з лівого флангу, а Дайкс перевів головою в дальній кут.

• 79’

ТРУБІН! Потягнув із лівого нижнього кута дальній постріл із відскоку з центральної зони від Тірні!
  • 77’

Адамса змінив Дайкс.
  • 76’

Армстронга замінив Фрейзер.

• 74’

Че вже кидає поміж ніг Маліновському на нашій половині.
  • 72’

Яремчук десь отримав картку.
  • 71’

Гол. Макгінн протиснув Бондара на лівому фланзі штрафного, після чого пробив у дальній кут.
  • 69’

АРМСТРОНГ! Бондар не дав Макгінну дістатись м'яча на правому фланзі штрафного, проте потім звідти прийшла подача Че, яку партнер завершив пострілом повз дальню стійку.

• 68’

Циганков вийшов замість Ярмоленко.
  • 67’

Довбика замінив Яремчук.
  • 65’

Михайліченку не дали зіграти в стінку з партнером на лівому фланзі штрафного.
  • 63’

ЧЕ! Знову накидав із правого флангу партнер, але цього разу Трубін ногами відбив загрозу!

• 63’

ПОПЕРЕЧИНА! Че влучив у верхній каркас на завершення подачі з правого флангу!
  • 62’

ГІКІ! Із відскоку на правому вході до штрафного пробив повз ближню стійку, але при цьому влучив у захисника.
  • 60’

АРМСТРОНГ! Запустив м'яч над воротами з гострого кута на правому фланзі штрафного на завершення пасу Мактомінея!
  • 58’

АРМСТРОНГ! Караваєв привіз на правому фланзі, після чого Тірні зіграв на партнера до центру штрафного, але той у дотик пробив до рук Трубіна.
  • 56’

Довбика в офсайд на лівий фланг атаки запускав Мудрика.

• 55’

Не фолив Мактоміней проти Довбика на вході до правого флангу власного штрафного.
  • 53’

Продовжуємо тримати м'яч під контролем у центрі поля.

• 51’

МУДРИК! Добвика випередив голкіпер за межами штрафного, але з дальнього відскоку в порожні Михайло не влучив.
  • 49’

Караваєв не пропустив Тірні до лівого флангу атаки.
  • 48’

Фол Сидорчука проти Крісті в центрі поля.
  • 46’

Тримаємо м'яч на власній половині.

• 46’ Сидорчук гратиме замість Степаненка.

Другий тайм розпочався

Перерва

• 45+3’

Фол в атаці під час закидання до лівого флангу штрафного зі стандарту на Мактомінея.
  • 45+2’

Че в підсумку не може підвестись на ноги.
  • 45’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, дві хвилини.
  • 44’

Бондар блокував просування Че до штрафного під час контратаки.
  • 43’

Мудрику не дали прострілити з лівого флангу штрафного.
  • 41’

Мактоміней не втримав м'яч під час передачі до лівого флангу штрафного.
  • 40’

Багато возимо м'яч біля нашого штрафного, звідти й помилки.

• 38’

Макгінн виконав щось незрозуміле, після помилки Михайліченка на лівому фланзі захисту.
  • 37’

Закидання Караваєва з правого флангу на Добвика пішло до офсайду.
  • 36’

Тримаємо м'яч біля центральної лінії.
  • 34’

Фол Мудрика проти Гікі на лівому фланзі захисту.
  • 32’

Мудрик не прострілив із лівого флангу штрафного на завершення пасу Маліновського.
  • 31’

Маліновський зі штрафного влучив у стінку.
  • 30’

Генрі збив Мудрика перед власним штрафним.
  • 28’

Довбик скинув подачу з лівого флангу на Піхальонка, але захисники перехопили.
  • 27’

Паттерсона в підсумку винесли на ношах.
  • 26’

Гікі вийшов замість Паттерсона.
  • 25’

Ярмоленко та Караваєв загубили м'яч під час передач на правому фланзі атаки.
  • 23’

Паттерсон травмувався під час фолу проти Маліновського біля нашого штрафного.
  • 22’

АРМСТРОНГ! Допривозились перед власним штрафного до невдалого пасу Караваєва, після чого Стюарту дали пробити з правого флангу, але голкіпер парирував, а Тірні не добив.
  • 20’

ТРУБІН! Не встиг до накидання з правого флангу, але Крісті головою замкнув повз ворота.
  • 19’

Степаненко підкотився під Макгінна на чужій половині.
  • 18’

Простріл Мудрика з лівого флангу штрафного перехопили перед Добвиком на дальній.
  • 17’

Макгінн повз дальню стійку замкнув подачу з правого флангу.
  • 16’

Макгінн виконував подачу з правого флангу вже за меж поля біля лицьової.
  • 14’

Привезли біля власного штрафного, але Мудрик перехопив пас на Армстронга.
  • 13’

Простріл від Крісті з лівого флангу штрафного не пішли замикати.
  • 11’

ЧЕ! Відіграв на лівому фланзі штрафного Бондара, після чого бив у ближній, але Трубін забрав.
  • 10’

Довбик не пішов замикати подачу Михайліченка з лівого флангу.
  • 9’

Тримаємо м'яч на чужій половині поля.
  • 7’

Фол Ярмоленка в центрі чужого штрафного проти Тірні на завершення подачі з лівого флангу.