Сьогодні 3
Розгорнути Згорнути

«Ліверпуль» впорався з «Вільярреалом» і наблизив себе до фіналу ЛЧ

Команда Клоппа забила супернику 2 м'ячі

У першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів «Ліверпуль» в рідних стінах переграв «Вільярреал».

У першому таймі голів ми не побачили, а ось у другій половині зустрічі команда Юргена клоппа вирішила результат всього за кілька хвилин: спочатку автогол допоміг «Ліверпулю», а через дві хвилини забив Садіо Мане. Зустріч так і завершилася перемогою «мерсісайдцев» з рахунком 2: 0. Матч-відповідь відбудеться 3 -го травня в Іспанії.

Відзначимо, що в паралельному півфіналі в Англії «Манчестер Сіті» обіграв «Реал» (4: 3).