Луческу: «Суперники «Динамо» добре вивчили нас»

Тренер – про відсутність голів після стандартів
Луческу: «Суперники «Динамо» добре вивчили нас»

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу після перемоги над « Вересом » ( 1: 0 ) пояснив відсутність голів після стандартів.

У сьогоднішньому матчі « Динамо » подало 14 кутових, але голів після них ми не побачили. З чим пов'язано те, що ваша команда рідко забиває після стандартів?

«Мене також турбує ця ситуація, говорив про це на лавці запасних. У цьому чемпіонаті ми подали понад 80-ти кутових, і я часто говорю хлопцям, що для того, щоб домогтися успіху при стандартах, потрібні два фактори: якість, яке у них є, а також сміливість. Необхідно сміливіше йти на м'яч і вступати в боротьбу, щоб випередити суперника. Але зараз у нас відсутня ця сміливість, цей кураж, і ми повинні їх повернути.

У Попова було гарне підключення, він зустрівся з м'ячем, але, на жаль, трохи втратив навик завершення. Забарному і Сироті ще потрібно вдосконалюватися, адже вони ще недостатньо гарні при стандартах у чужих воріт.

У перший рік ми розігрували м'яч при стандартних положеннях, розігрували зайвого гравця у суперників, приводили м'яч в штрафну. У нас виходили комбінації і ми забивали голи. Але тепер суперники добре вивчили нас, підтягують більше своїх гравців при кутових, щоб не дозволяти нам проводити такі розіграші.

Тому нам потрібні хороші подачі, хороша боротьба. Потрібно сміливіше йти на м'яч в штрафний. У нас зараз хороший контроль м'яча і ми створюємо багато моментів, але остання подача не доходить до адресата. Цей момент мене теж турбує.

У мій час говорили, що кутовий - це на 90 відсотків гол. Тоді грали інакше, були великі відстані між гравцями. Звичайно, зараз співвідношення інше, і нам потрібно покращувати цей компонент».


«Динамо» вже в топ-4 УПЛ.

Джерело: fcdynamo.com Андрій Усмонов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: