Вчора 18
Сьогодні 6
Завтра 4
Розгорнути Згорнути

Луческу: « У перерві матчу з « Зарей » попросив гравців зіграти більш ризиковано »

« Динамо » забило в ворота луганчан два м'ячі в другому таймі
Мірча Луческу / Фото - ФК Динамо Київ

Головний тренер « Динамо » Мірча Луческу прокоментував перемогу в матчі 18-го туру української Прем'єр-ліги проти « Зарі » ( 2: 0 ). Слова румунського фахівця передає прес-служба киян.

Сегодня була дуже інтенсивна гра, дуже хороший ритм гри. У першому таймі і ми, і « Зоря » в першу чергу не дозволяли суперникам створювати небезпечні моменти у своїх воріт, перегравали один одного в тактичному плані. А в другому таймі і ми, і « Зоря » почали більше ризикувати. Ми були більш успішними в реалізації моментів. Хоча моменти були і у наших суперників.

Інтенсивність була на високому рівні, обидві команди демонстрували високий рівень фізичної підготовки. Після пропущеного м'яча наш суперник, природно, став більше розкриватися, і тому у нас з'явилися моменти у чужих воріт.

В кінці гри деяким хлопцям було складно фізично. Накопичилася втома, адже вже місяць ми граємо по два матчі на тиждень. Але хлопці терпіли, вони молодці.

І організація, і сама якість гри, і її ритм у обох команд були на рівні. Зустрілися дві команди, які грають в єврокубках і, я сподіваюся, будуть представляти Україну в Європі і в наступному році.

У перерві я наполягав на тому, що ми повинні великою кількістю гравців входити в штрафний майданчик суперників. Ми робили це в першому таймі, але рідше і малою кількістю футболістів. Потрібно було зіграти більш ризиковано. Просив про це, тому що нічия нас сильно не влаштовувала.

Гол Сидорчука? У Сергія був час підлаштуватися під цей м'яч – і він завдав чудовий удар. Дуже красивий гол. Якщо після матчу з « Вільярреалом » була критика в його сторону, то сьогодні він зіграв бездоганно і забив гол-красень. Сергій зіграв як справжній капітан.

Ми не повинні були програвати « Вільярреалу », але коли ти пропускаєш голи після стандартів, це говорить про відсутність концентрації. Сьогодні увага була максимальною, тому перемога і прийшла до нас. Це повністю заслуга хлопців, вони зробили все для перемоги.

Так, у нас складний графік. Ми вже протягом місяця граємо в такому режимі – по два матчі на тиждень. Природно, гравцям складно. Тим більше, у нас зараз є гравці, які ще повністю не відновили свої фізичні кондиції – Гармаш, Попов, Тимчик. Плюс травмовані гравці – Вербич, Белуце. Їм потрібен час. Важко відновлюватися і грати однією і тією ж обоймою.

Я дуже задоволений тим, як хлопці підготувалися до гри, як вони зіграли, як інтерпретували на поле те, що я хотів бачити від них. У них є розуміння того, що я хочу бачити на футбольному полі. Я дуже задоволений і грою, і результатом.

« Динамо » випереджає « Шахтар » на чотири очки за вісім турів до кінця чемпіонату. Кияни вже зіграли з « Зарей » і « Десной » у другому колі.