Сьогодні 0

Лучкевич: « Хотіли перемогти в матчі з « Шахтарем », не прагнули до нічиєї »

До кінця зустрічі перевага « гірників » залишалося мінімальним, але всі питання зняв Траоре
Валерій Лучкевич / Фото - СК Дніпро-1

Захисник « Дніпра-1 » Валерій Лучкевич в інтерв'ю прес-службі клубу після матчу сьомого туру УПЛ проти « Шахтаря » ( 0: 2 ) зазначив, що команда прагнула до перемоги в даній зустрічі.

Ми очікували, що в перші хвилини матчу буде важко, і що суперник візьме м'яч під свій контроль. В принципі ми були до цього готові, але все ж пропустили гол, коли Фернандо забив з важкої позиції.

Після пропущеного гола ініціатива була вже на нашому боці. Навіть не беремо до уваги заключні 20 хвилин гри, коли ми вже пішли ва-банк, і коли все зрозуміли, що або ми зрівняємо рахунок, або самі пропустимо.

Ми сьогодні прагнули навіть не до нічиєї, а хотіли перемогти. І я вважаю, що для нас цілком заслуженою була б і нічия.

Готувалися до « Шахтар » весь тиждень. Тренери пояснювали мені, що саме вони хочуть побачити, і я намагався все це зробити. Для мене ця позиція не зовсім нова, і я на ній раніше грав.

Ну, а як я зіграв – нехай оцінює тренерський штаб. Де було добре, а де були помилки. Все це ми будемо дивитися вже потім на теоретичному занятті. Якщо ти граєш проти « Шахтаря », і навіть поступаєшся в рахунку, але при цьому демонструєш хорошу гру, то ти точно не вганяє себе в депресію.

Так, сьогодні сумно, ми все розчаровані, оскільки прагнули досягти іншого результату, але нічого страшного. Ми рухаємося далі і ніхто голову не опускає. Працюємо далі і готуємося до наступного матчу.

Головний тренер « Дніпра-1 » Ігор Йовічевіч зазначив, що його підопічні точно награли на гол в матчі з « Шахтарем ».