Сьогодні 3

Йовічевіч: « З « Шахтарем » точно награли на гол »

Тренер « Дніпра-1 » залишився задоволений діями своїх підопічних
Ігор Йовічевіч / Фото - ФК Шахтар

Головний тренер « Дніпра-1 » Ігор Йовічевіч висловився щодо поразки в матчі сьомого туру української Прем'єр-ліги проти « Шахтаря » ( 0: 2 ). Хорватська фахівець залишився задоволений своїми підопічними.

Вітаю « Шахтар » з перемогою. Їх авторитет трохи нас « задушив » в перші 15 – 20 хвилин, поки в деяких відрізках ми не забрали м'яч під контроль. Зв'язали 4 – 5 передач, перевели з флангу на фланг, зрозуміли, що тут можна вичавлювати більше. Забитий гол допоміг « Шахтар » відчути впевненість ближче до наших воріт.

Однак в кінці першого тайму з нашим контролем м'яча, швидкими виходами, грою між ліній, особливо коли починали від трьох центральних захисників Адамюка, Сватка і Логінова, « Шахтар » не мав на це відповіді. Виходячи з цього, в перерві команда з хорошими емоціями підготувалася до другого тайму, де в перші 25 хвилин ми точно награли як мінімум на гол.

10 моментів проти « Шахтаря » ти мати не можеш, але те, що є, повинен забивати. І потрібно користуватися якістю гри, емоціями, сміливістю, особливо в пресингу і грі один в один. Дуже мало команд діють так хоробро, як ми сьогодні.

Коли були з м'ячем у другій зоні, пресинг « Шахтаря » ні явно виражений, а у нас був час вишикуватися в 3 – 4 – 3, що просто додавало нам впевненості. А особливо – в контратаках скористатися простором за спинами Вітао і Матвієнко, де вони дуже страждають від довгих передач, і ми це знаємо. Це нормально і логічно, тому що лінія оборони в « Шахтарі » грає дуже високо. А у нас є дуже швидкісні футболісти.

На жаль, при цьому ми не забили, а суперник забив і закрив матч – 2: 0. Вітаю « Шахтар ». Маленький висновок: можливо, показаного рівня сьогодні поки недостатньо, щоб обігравати команду Ліги чемпіонів, але буде досить як мінімум з 90% інших суперників? Вітаю свою команду з сьогоднішньою грою.

Тільки що говорив з Срной. Висловив респект команді – вона йому сподобалася. І своя, звичайно, але і моя. Від такого фахівця, розумної людини, який досконально розуміє футбол, це комплімент. Я думаю, ви бачили в кінці першого тайму і в другому, що вболівальники отримували кайф. І ми були дуже близькі до голу, який дав би нам думка, що ми можемо виграти цей матч.

Хоча і « Шахтар » мав моменти, незважаючи на те, що ми не боялися, були сміливими і пресингували. Ми хотіли вирвати мінімум нічию, хотіли забити гол. Думаю, що гра уболівальникам сподобалася. Особисто я гордий за команду, але тепер потрібно користуватися цим досвідом, який дасть нам фундамент на наступні матчі. Іноді навіть досконалості недостатньо.

Другий гол просто наслідок втрати енергії в другому таймі, при 0: 1. Настільки сміливо, хоробро грав ... ну, тільки « Монако »! А де « Монако » і де ми на даний момент? Ми вірили в те, що можемо вирвати нічийку, але нам не вистачило реалізації, щоб втілити це в життя. А команда у мене божевільна. Коли у неї є емоції, вона і ввосьмером проти « Десни » може вирвати перемогу.

У моєї команди просто є характер – я її обожнюю. Але якщо такий футбол, як сьогодні, ми будемо показувати довгий час, то будемо перемагати набагато частіше, ніж програвати. Я привітав футболістів. Якщо ми можемо так пресингувати, що Степаненко б'є по аутам…

Через чотири дні « Шахтар » буде грати в Лізі чемпіонів, а ми буцаємося з ним в деяких моментах на рівних. Хоча, безумовно, індивідуальні якості – божевільні, вирішують матч. Гол Фернандо – просто знімаю капелюх. Лассина Траоре теж здорово зіграв індивідуально, але вже коли ми дуже ризикували, і закрити матч було набагато легші.

Також думками з приводу гри поділився наставник « Шахтаря » Роберто Де Дзербі.

Джерело: shakhtar.com Сергій Стаднюк