Сьогодні 3
Завтра 5

Луїс Енріке: «У нас був шанс забити третій гол»

Боруссія спробує все виправити вдома

Головний тренер ПСЖ Луїс Енріке підбив підсумки першого матчу 1/4 фіналу ЛЧ проти Барселони (2:3).

«Очевидно, ми не хотіли програвати. У нас були добрі моменти. Нам протистояла хороша команда, ми чудово пресингували у другому таймі, але суперник був добрий і знову повів у рахунку.

Наступний матч треба сприймати як фінал. Нам є що покращити, над чим попрацювати, зрозуміло.

У цьому чвертьфіналі забито багато голів. На такому рівні кожна команда топова –. Ми мали шанс забити третій гол, але м'яч влучив у перекладину.

Я не маю сумніву, що ми здатні відігратися. Скажімо, у чемпіонаті ми у гостях ще не програвали. Ми готуватимемося у звичайному режимі і полетимо до Барселони з упевненістю в собі», – сказав Хаві.