Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Любенович: «Оболонь билася до кінця та не здавалася. Ми ж припустилися дитячих помилок»

Тренер – про нічию
Любенович: «Оболонь билася до кінця та не здавалася. Ми ж припустилися дитячих помилок»

Головний тренер Минаю Желько Любенович висловився о нічиєї з Оболонню у матчі 25 туру УПЛ.

«Вітаю Оболонь з гарною грою, вони заслужили на це очко, вони билися до кінця і не здавалися. Щодо моєї команди, дякую їй за самовіддачу, вони вклали багато сил у цю гру, хотіли виграти. Але, на жаль, велика кількість дитячих помилок призвела до того, що ми сьогодні не виграли. Ми ухвалювали неправильні рішення.

У мене таке вперше, що немає сил сказати щось про цю гру. Треба спочатку подивитись матч. Якщо ми не виграли, – винна команда, а не хтось конкретно.

Я не задоволений тим, як ми грали здебільшого. Мені не сподобалося, як грала команда. Ми вибрали хорошу тактику, добре розпочали матч. Команда робила те, що ми вимагали від неї. До червоної картки у нас все було гаразд. Коли почали грати здебільшого, пропало все, про що домовлялися. Напевно, вони не були готові до цього.

У мене сьогодні стрес. Потрібно щось випити, щоб заспокоїтись. Я зазвичай нормально реагую на різні ситуації, але сьогодні не знаю, що зі мною. Потрібно переглянути своє ставлення, не хочеться бути таким. Можливо, я теж роблю помилки, і через них нервуюсь. Напевно, я надто багато вимагаю від цієї команди. Мені хочеться завжди більшого, хочеться вигравати, хочеться брати очки з будь-яким суперником і грати з будь-яким суперником. Можливо, ми не маємо сил для цього. У нас сьогодні був дуже добрий шанс, щоб наздогнати конкурентів, на жаль, ми не змогли це зробити».


Минай залишився останнім у таблиці УПЛ.

Джерело: УПЛ ТБ Андрій Усмонов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця