Італія

Маліновський допоміг Дженоа відібрати очки у Інтера

Команди влаштували драматичну кінцеву
17 серпня 21:59
Матч першого туру італійської Серії А між Дженоа та міланським Інтером завершився нічиєю 2:2. Зустріч відбулася на стадіоні Луїджі Фераріс у Генуї.

Український півзахисник Дженоа Руслан Маліновський вийшов у стартовому складі Дженоа та відіграв 71 хвилину.

Рахунок у матчі було відкрито на 20-й хвилині, відзначився захисник Дженоа Алессандро Вольякко. Інтер швидко відповів голом Маркуса Тюрама на 30 хвилині. Тюрам також забив другий м'яч, вивівши свою команду на 82-й хвилині. Однак на 90+6-й хвилині нападник Дженоа Жуніор Месіас спочатку не зміг реалізувати пенальті, але потім виправився, добивши м'яч у сітку та встановивши остаточний рахунок – 2:2.