Вчора 1
Сьогодні 3
Розгорнути Згорнути

«Манчестер Сіті» здійснив камбек із «Тоттенгемом» після 0:2 і відірвався від «Юнайтед»

«Городяни» на волосині, але скористалися осічкою конкурента
Фото - AFP

У перенесеному матчі сьомого туру англійської Прем'єр-ліги «Манчестер Сіті» на своєму полі здобув вольову перемогу над «Тоттенгемом».

Кінець першого тайму виявився провальним для «городян». Кулусевскі й Емерсон оформили два голи «в роздягальню».

Проте, у другому таймі підопічні Хосепа Гвардіоли перевернули гру з ніг на голову. «Сіті» у відповідь забив чотири м'ячі.

Спочатку Альварес і Голанд зрівняли рахунок. Згодом Марез вивів команду вперед, а на останніх хвилинах поставив крапку, оформивши дубль.

«Манчестер Сіті» набрав 42 очки та на три бали відірвався від «Юнайтед». «Тоттенгем» утратив можливість наблизитися до «Ньюкаслу» в боротьбі за Лігу чемпіонів.