«Маріуполь» переміг «Шахтар» за годину

Спаринг тривав усього 60 хвилин
Фото - ФК Шахтар

У контрольному матчі на турецькому зборі «Шахтар» поступився «Маріуполю».

За домовленістю між командами зустріч тривала 60 хвилин (по 30 на тайм). Відзначимо, що клуби вже проводили спаринг на зборах. Та гра завершилася внічию (0: 0) і тривала 80 хвилин.

Всі основні події матчу від 15 лютого припали на другий міні-тайм. Кухарук відкрив рахунок, а Тітці - його зрівняв. На останніх хвилинах рикошет від Бондаря і П'ятова після прострілу приніс перемогу азовцям.

Контрольний матч

«Шахтар» - «Маріуполь» 1: 2

Голи : Тітці, 48 - Кухарук, 41, Бондар, 58 (автогол)

«Шахтар» (перший тайм) : Трубін, Додо, Бондар, Матвієнко, Ісмаїлі, Майкон, Маркос Антоніо, Педріньо, Нерес, Мудрік, Мораес.

«Шахтар» (другий тайм) : П'яти, Додо, Бондар, Матвієнко, Корнієнко (Вінісіус, 45), Степаненко, Маркос, Тете, Педріньо, Судаков, Нерес.

«Маріуполь» (стартовий склад) : Гальчук, Меліченко, Чоботенко, Биков, Стасюк, Чех, Мішнев, Гулько, Кащук, Топалов, Кулаков.

Попередження : Степаненко