Вчора 3
Сьогодні 9

Маркевич: «Емоції у гравців «Маріуполя» залишаться в головах після перемоги над «Шахтарем»

Азовці вдруге на зборі обіграли «гірників»

Головний тренер «Маріуполя» Остап Маркевич прокоментував прес-службі клубу перемогу над «Шахтарем» в контрольному матчі на зборі.

«Маріуполь» провів два поспіль спаринги. Вчора Ваша команда поступилася «Астані» (2:3), а сьогодні переграла «Шахтар» (2:1). Чи задоволені ви грою своїх підопічних в цих матчах?

«Вважаю, що по одному тайму в кожній з цих ігор ми зіграли дуже добре. У двох інших таймах ми також, в цілому, виглядали непогано, але є над чим працювати».

Перемога над «Шахтарем», нехай і в товариській грі, дасть молодим футболістам психологічну впевненість?

«Звичайно. Будь-яка перемога автоматично дарує позитивні емоції. Упевнений, ці емоції залишаться в головах у наших хлопців».

У сьогоднішній грі повинен був взяти участь Олександр Драмбаєв, але за кілька хвилин до стартового свистка арбітра Ви замінили його на Петра Стасюка.

«Драмбаєв відчув на розминці больовий дискомфорт. Це вимушена заміна. Можливо, якщо б зіграв Олександр, то команда могла виглядати ще краще. Драмбаєв - це швидкість, міць і небезпека на лівому фланзі. Але нічого страшного. Це збори.

У нас в пріоритеті зберегти футболістів і не вичавлювати їх повністю. Свій максимум вони повинні будуть продемонструвати в чемпіонаті».

До першого офіційного матчу в чемпіонаті проти «Чорноморця» залишилося не так вже й багато часу. Наскільки, на Вашу думку, готова вже команда?

«Думаю, десь відсотків на 85 ми готові. У нас є ще невеликий часовий гандикап. Ми за цей час спробуємо досягти максимальної готовності. Це збори, і якщо правильно спланувати підготовку, то все буде нормально ».

Чи задоволені ви тим, як адаптуються в команді новачки? Їх роботою на тренуваннях і в спарингах?

«Безумовно. Нам подобається їхня робота, ставлення до тренувань і їхня поведінка в побуті».

«Маріуполь» вдруге на зборі обіграв «Шахтар».