Вчора 1
Сьогодні 3
Завтра 5

Матч з Боснією приніс збірній України історичний антирекорд

До 77-ї хвилини «синьо-жовті» були близькі до того, щоб перервати неприємну серію
13 жовтня 2021р. 19:39
Фото - ФК Динамо Київ

Збірна України зуміла відкрити рахунок в матчі відбору на чемпіонат світу-2022 проти Боснії та Герцеговини Однак на 77-й хвилині. Анель Ахмедходжіч встановив остаточний рахунок зустрічі - 1: 1.

Таким чином, «синьо-жовті» встановили абсолютний антирекорд за кількістю ігор поспіль з пропущеними м'ячами. Таких в пасиві команди вже десять.

Україна поступилася Нідерландам (2: 3), Австрії (0: 1) і Англії (0: 4), зіграла внічию з Казахстаном (2: 2), Францією (1: 1), Чехією (1: 1) і Боснією (1: 1), а також перемогла Північну Македонію (2: 1), Швецію (2: 1) і Фінляндії) і Фінляндії) і Фінляндії). В останній раз сухими ворота «синьо-жовтих» залишалися 7 червня в товариському матчі з Кіпром (4: 0).

Раніше президент УАФ Андрій Павелко розповів про статус Олександра Петракова в збірній України.