Мессі повторив неймовірне досягнення екс-одноклубника

Алвес відтепер не є єдиним найтитулованішим футболістом в історії
28 травня 2023р. 16:07
Мессі та Алвес / Фото - Twitter

У 37-му турі Ліги 1 ПСЖ зіграв унічию зі «Страсбуром» (1:1). Таким чином, парижани достроково стали чемпіонами Франції.

Це друге золото нападника Ліонеля Мессі у складі команди. Також це 43-й титул аргентинця у кар'єрі. Таким чином, він повторив рекорд свого екс-партнера по «Барселоні» Дані Алвеса.

Найбільшу кількість разів футболіст виграв чемпіонат Іспанії (10). Також у його активі перемоги в Лізі чемпіонів (4), Суперкубку Іспанії (8), Кубку Іспанії (7), Клубному ЧС (3), Суперкубку UEFA (3).

У складі збірної Мессі вигравав чемпіонат світу на дорослому та молодіжному рівні. Ставав переможцем Олімпійських ігор, Копа Америка та Фіналіссими.

Раніше футболіст повідомив екс-одноклубникам, що офіційної пропозиції повернутися до «Барселони» – немає.