Розгорнути Згорнути

«Металіст» вперше на зборах в Туреччині не зміг здобути перемогу в матчі

Польська команда доставила проблеми харків'янам
фото - ФК Металіст

Харківський «Металіст» провів свій четвертий контрольний матч на зимових зборах в Туреччині.

Суперників українців виступив польський «Радомяк», який зараз йде на 4-му місці у внутрішньому чемпіонаті.

Номінальні гости шокували харків'ян вже на першій хвилині зустрічі, коли Маурідес забив на 1-й хвилині зустрічі.

Але підопічні Кучера змогли відігратися - на 22-й хвилині рахунок зрівняв Порох.

Українська команда вперше на зборах не змогла перемогти. До цього минулі три матчі закінчувалися тріумфів харків'ян.

Останній матч на цьому зборі для «Металіста» пройде вже завтра, 27-го січня з польської «Вартою». Початок - о 14:00.

Товариські матчі

«Металіст» - «Радомяк» - 1:1

Голи: Порох, 22 - Маурідес, 1.

«Металіст»: Каневцев (Рибка, 46), Танчик, Мізюк, Порох, Горбунов (Романюк, 74), Сарапій, Демченко, Подлепенец (Касарес, 67), Харріс (Пейшото, 52), Ріаскос, Мурза (Рязанцев, 80).

«Радомяк» (1-й тайм): Майхровіч, Якубік, Россі, Цихоцкі, Абрамович, Леандро, Целє, Феліпе (Радецкі, 33), Мачадо, Ангельскі, Маурідес.

«Радомяк» (2-й тайм): Майхровіч, Матос, Сілва, Свідзіковскі, Бодзьох, Врублевскі, Радецкі, Карвот, Руан, Сокул, Рондон.

Попередження: Маурідес (13), Демченко (41), Рязанцев (42).