Вчора 2
Сьогодні 2
Завтра 20

Міколенко: « З « Металістом 1925 » не виходило віддати останній пас або пробити »

Захисник « Динамо » зазначив, що перший тайм матчу проти харків'ян виявився непростим
Віталій Міколенко / Фото - ФК Динамо Київ

Захисник « Динамо » Віталій Міколенко висловився в ефірі телеканалу « Футбол » щодо перемоги в матчі сьомого туру української Прем'єр-ліги проти « Металіста 1925 » ( 2: 0 ).

Бил важкий перший тайм. Добре, що ми забили на перших хвилинах другого, і після другого забитого м'яча гра стала легше. Можна сказати, що ми добили суперника, після чого грали вже без центру поля. Були контратаки як на наші, так і на їх ворота.

Ми знали, що суперник буде намагатися грати проти нас на контратаках. Упустили кілька таких випадів, а у нас в атаці не виходило віддати останній пас або пробити. М'яч пролітав повз.

У другому таймі завдання забити саме швидкий гол не було, але, звичайно, була задача забити і виграти. Добре, що вдалося відкрити рахунок на другій хвилині, і грати стало легше.

Після другого забитого гола було теж складно. Якби ми пропустили, у « Металіста 1925 » був би емоційний сплеск і вони вибігали б в атаки.

Головний тренер « Динамо » Мірча Луческу зізнався, що привітав після матчу наставника суперників Валерія Кривенцова.