13:45
Змішані єдиноборства. Combate Global
09:45
Теніс. Кубок Девіса. Чвертьфінал. Австралія - Нідерланди

«Мінай» зробив офіційну заяву щодо загроз Селезньова журналісту

У клубі повідомили, що провели з форвардом профілактичну бесіду
«Мінай» зробив офіційну заяву щодо загроз Селезньова журналісту
Євген Селезньов / Фото: ФК Мінай

«Мінай» на своєму офіційному сайті зробив заяву з приводу конфлікту між форвардом команди Євгеном Селезньовим і журналістом Андрієм Сеньківим.

«У зв'язку з оприлюдненням на ютуб-каналі однієї з популярних футбольних програм аудіозаписів телефонних розмов футболіста команди Євгена Селезньова і головного тренера Ігоря Леонова,« Мінай »вважає за необхідне висловити наступне :

Ми поважаємо роботу журналістів і завжди раді, коли вони своїми матеріалами привертають увагу до життя нашого клубу. Однак не розуміємо, коли медійники користуються сумнівними джерелами і видають непідтверджену інформацію як справжній факт.

Журналіст Андрій Сеньків, який оприлюднив ці аудіозаписи, стверджує про нібито «проблеми в роздягальні», «порушенні дисципліни», «хамське ставлення до тренера» та інше в ефірі програми «Та Те Таке» від 6 грудня 2021 року.

Відзначимо, що оприлюднена відеозапис в тіктоке, на підставі якої журналіст робив свої висновки, що Селезньов негативно висловлює свої емоції, були адресовані НЕ тренеру Ігорю Леонову.

Звертаємо увагу, що згідно з проведеним внутрішнім розслідуванням, з'ясували, що відео було записано таємно невідомим фанатом, вибіг на поле в момент, коли команда йшла в фанатський сектор, дякувати за підтримку в грі з «Динамо» 27 листопада. Висловлював критику Селезньов виключно гравцям. Футболіст вже приніс вибачення їм в той же день в роздягальні за свої дії.

Чому журналіст робить подібні висновки в ефірі програми і чому видає свої вигадки за підтверджений факт - залишається на совісті автора. Не виключаємо, що його джерела, звідки він бере інформацію, свідомо маніпулюють журналістом, щоб він видавав бажане за дійсне.

Також нам незрозуміло, з якою метою була оприлюднена ця інформація в ефірі? Чи не з метою дискредитації клубу в очах уболівальників і колег? Можливо заради чергового хайпу?

Відзначимо, що подібна непідтверджена інформація стала причиною конфлікту Селезньова з журналістом, в результаті яких і виникли ці неприємні телефонні розмови.

Від імені клубу заявляємо, що не підтримуємо будь-яких проявів агресії футболіста в бік журналіста. У зв'язку з цим з гравцем Селезньовим вже була проведена профілактична бесіда в приватному порядку і будуть вжиті відповідні заходи.

Також відзначимо, що відповідні аудіозаписи були не в робочий час гравця і вони носять приватний характер.

І просимо представників ЗМІ в майбутньому, якщо виникають подібні непорозуміння з представниками нашого клубу, звертатися до нас, щоб ми дозволили конфлікт цивілізованим шляхом, а не через публічної розголосу в ЗМІ, що зачіпає не тільки винуватців конфлікту, але і весь футбольний клуб і почуття його уболівальників ».

Нагадаємо, шоу «Татотаке» виклало в мережу запис телефонної розмови Селезньова і Сеньківа, В якому футболіст загрожує журналісту.

Раніше коментуючи скандальний епізод с нецензурної лексикою Селезньова на адресу партнера по команді, Журналіст Сеньків, посилаючись на свої джерела, розповів про натягнутій атмосфері в колективі.

Всі скандали Селезньова в 2021-му році.

Петро Приходько
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: