Вчора 3
Сьогодні 2
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Мороз: «Вирушали на Кіпр із амбітними планами»

Україна U-17 не вийшла із групи на Євро-2024
Мороз: «Вирушали на Кіпр із амбітними планами»
Головний тренер збірної України U-17 Юрій Мороз підбив підсумки невдалого виступу команди, яка посіла третє місце та не вийшла з групи А на Євро-2024.

– Звичайно, вирушали на Кіпр з амбітними планами, принаймні завоювання путівки до чвертьфіналу, здавалося, реальністю. Адже володіли необхідною інформацією про суперників із Сербії, Чехії та господарів, не було збоїв і у підготовчому процесі, у моєму розпорядженні були практично всі гравці, яких я хотів бачити у збірній, за винятком 1-2 травмованих.

– Чому ж тоді не вдалося зайняти одне із двох прохідних місць?

 – Про недооцінку опонентів не може бути й мови. Щодо настрою також не було проблем. Можливо, злий жарт із підопічними зіграло їхнє велике бажання виступити якнайкраще. І, як часто буває в таких випадках серед юних футболістів, цей тягар відповідальності тиснув і призводив як до індивідуальних помилок, так і до колективних прорахунків. Тому українці і не скористалися нагодою вистрілити на Євро, обмежившись третім місцем у групі.

Хоча, переконаний, що за рівнем підготовки підопічні заслуговували на більше. Дуже прикро.

– Ви також очолюєте юнацьку збірну України (U-18), на когось із футболістів, які виступали на Кіпрі, розраховуєте вже найближчим часом?

 – Звичайно, сподіваюся, що з цієї невдачі будуть зроблені правильні висновки, що дозволить хлопцям і надалі прогресувати.Джерело: sport.ua
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця