Вчора 2
Сьогодні 1
Завтра 12

Моуріньо проти Наполі: накричав на Кварацхелію, «переміг за 5-10 хвилин», повторив рекорд Роми

Ще у неаполітанців було два вилучення
24 грудня 2023р. 10:34

До Жозе Моуріньо не можна ставитися з байдужістю. Ним можна захоплюватися, його можна зневажати. Але він точно викликає емоції.

І Різдво головний тренер Роми буде святкувати у гарному настрої – його команда перемогла чинного чемпіона, суперника, що починав цей тур у топ-5. Для Роми це неймовірне досягнення.

За останні сезони Рома двічі грала у фіналах єврокубків: виграла Лігу конференцій і зі спірним суддівством поступилася у матчі за трофей Ліги Європи.

Здавалося б, Моуріньо немає за що критикувати. Але його команда виглядає геть погано проти прямих конкурентів у чемпіонаті.

Під керівництвом португальця у Роми в матчах чемпіонату проти решти з «семи сестер» Інтера, Мілана, Ювентуса, Наполі, Лаціо та Аталанти:

• 6 перемог

• 5 нічиїх

• 17 поразок

Не дивно, що з такими показниками джалороссі з Моуріньо так і не пробилися у Лігу чемпіонів – для цього треба перемагати сильних суперників.

Огляд матчу Рома – Наполі:

І ось Рома здолала чинного чемпіона. Є, звісно, питання до того наскільки зараз це сильна опозиція. Але результатом зустрічі португалець точно задоволений.

У критиків Жозе, щоправда, є свої аргументи – забити у ворота кризового Наполі вдалося лише після вилучення у суперника. А оформити другий гол – тільки після ще однієї червоної.

В підсумку, коли тренер неаполітанців Вальтер Маццаррі прийшов на прес-конференцію, то висловив думку, що, насправді, перемагати мала його команда.

Але Моуріньо вже було не зупинити. Він був саме тим Жозе, яким ми його звикли бачити. Португалець відзначився ще під час матчу, коли накричав на Хвічу Кварацхелію, щоб той менше падав, а потім обійняв суперника:

А вже після гри Жозе хвалив свою команду, яка повторила клубний рекорд – у 2023-му році забила 26 м’ячів у останні 15 хвилин зустрічей.

«З Різдвом Христовим усіх вас. Перемогти сьогодні було важливо. Матч перед Різдвом трохи змінює саме Різдво для гравців і тренерів. Ми говорили про це перед матчем, що наше Різдво – це Різдво уболівальників Роми.

Нам вдалося виграти і ми залишаємося поруч з тим, де хочемо бути. Це все незважаючи на втому, велику кількість матчів.

Вже через 5-10 хвилин матчу я зрозумів, що ми його виграємо. Ми добре грали 11 на 11, мали два неймовірні гольові моменти. Ми весь час контролювали матч проти команди, що значно переважає нас з технічної точки зору. Коли їх стало на одного гравця менше, то ми отримали перевагу і скористалися нею.

Заслужена перемога».

Щоправда, часу почивати на лаврах немає. До кінця року Ромі доведеться зіграти ще один матч. І це буде виїзд до Ювентуса. Виклик, що виглядає більш складним. Чи вдасться впоратися з ним?