Сьогодні 14

Моуріньо: «Рома» зробила досить, щоб не програти «Наполі»

Римляни все ж поступилися
24 жовтня 2022р. 11:10

Головний тренер «Роми» Жозе Моуріньо залишився незадоволений поразкою від «Наполі» (0:1) в матчі 11 туру Серії А. слова тренера призводить Football-Italia.

«Ми зіграли досить добре для того, щоб не програти. Я хотів перемогти, але зробити це в стилі суперника, тобто завдавши всього кілька ударів по воротах.

Також справа у втомлених футболістах. Я не міг робити рівноцінні заміни. До того ж було багато проблем з ушкодженнями, проблеми почали наростати після 70 хвилин.

Я відчуваю несправедливість і співчуваю моїм гравцям. Вони зробили все можливе, зробили досить для того, щоб уникнути поразки. Ми знали, що переможе той, хто заб'є, і це зробив «Наполі».

«Наполі» по-справжньому сильний, але коли я подивився на те, скільки у нас жовтих карток, на втомлених і не до кінця готових футболістів, на брак варіантів на лавці...

У другому таймі нам довелося знизити тиск на суперника через втому. Спінаццола повинен був стримувати того хлопця, який постійно пірнає. Як там його звати? Ну, того, який вічно валяється... Лосано! Точно!

Про суддю я не хочу говорити. Думаю, що він хороша і врівноважена людина. Не все мені сподобалося, але я все обговорив з Ірраті після матчу – з ним хоча б можна поговорити! У нього був не найкращий матч, але таке буває. У всіх бувають невдалі дні.

Я вітаю «Наполі», хоча і відчуваю, що перемога не була заслуженою».

«Наполі» вперше за 36 років виграв 11 матчів поспіль.