Мудрик: «Трохи не повірив, коли Де Дзербі подзвонив»

Кращий гравець «Шахтаря» в 2021 році згадав першу розмову з італійським фахівцем
Мудрик: «Трохи не повірив, коли Де Дзербі подзвонив»
Михайло Мудрик / Фото - ФК Шахтар

Вінгер «Шахтаря» Михайло Мудрик розповів про першу розмову з головним тренером Роберто Де Дзербі Також молодий футболіст назвав аспекти гри, над яким буде працювати в подальшому.

Еслі чесно, я трохи не повірив, коли він подзвонив. Було хвилююче і цікаво, розумів, що це новий виклик. Дуже приємно, що Містер вирішив мене набрати в перший же день. Пам'ятаю, я як ніколи слухав його і вникав, та й зараз продовжую це робити.

Радий, що ми спілкуємося і знаходимо спільну мову. Він відразу ж мені сказав, що знає, як граю, і він тут для того, щоб повністю розкрити мій потенціал. Також сказав, що повністю мені довіряє. Для мене багато важать такі слова Містера - це мало не головне, що я хотів почути.

Я думаю, вболівальники, які уважно дивляться футбол, бачать, що, крім техніки і швидкості, я дуже багато працюю над іншими аспектами: командною грою, діями у відборі, також не менш важлива позиційна гра з м'ячем і без м'яча. Ну а над технікою і швидкістю потрібно і так постійно продовжувати працювати.

Я дуже незадоволений своєю швидкістю і витривалістю - в першу чергу хотілося б поліпшити ці якості. Ще - гра головою, удари, знайти більше взаєморозуміння з партнерами на поле. Повторюся: взаєморозуміння - ключове, крім усього того, що хочеш і потрібно розвивати.

Нагадаємо, Мудрик був визнаний кращим гравцем 2021 року в «Шахтарі».

Джерело: shakhtar.com Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: