Зараз 2
Вчора 2
Сьогодні 7
Завтра 14
Розгорнути Згорнути

Михайленко не очікував, що збірна України U-19 «катком переїде» суперників у відборі на Євро

Результати команди здивували навіть її головного тренера
Михайленко не очікував, що збірна України U-19 «катком переїде» суперників у відборі на Євро
Дмитро Михайленко / Фото - СК Дніпро-1

Головний тренер збірної України U-19 Дмитро Михайленко зізнався, що його здивували результати підопічних у відборі Євро-2024.

– Ви прийняли команду в лютому і пройшли цей еліт-раунд без поразок, без жодних пропущених м'ячів. Очікували від команди такі результати?

 – Звичайно, коли все тільки починалось, я не міг уявити, що все так закінчиться. Але футбол приносить сюрпризи. Ми розуміємо, що це великий успіх, але на початку все було не так красиво і не так оптимістично. Були деякі питання, збірна не досягала якихось успіхів до цього [раунду кваліфікації]. Ми очікували дуже важкі ігри, вони такими й були, але результат порадував.

– У вас було достатньо часу, щоб прийняти команду і познайомитися з її футболістами? 

– Специфіка тренерства за збірну, особливо за U-19, ще U-21, U-17 – це брак часу. Немає часу познайомитись гравцям з тренером, одне з одним. Немає часу ознайомити їх зі своєю ідеєю. Вісім легіонерів зараз в лавах збірної – це немало. Багато з них навіть не знали одне одного, тому бракує часу, взаєморозуміння – і в цьому складність роботи. Але ми спробували об“єднати гравців ідеєю, поставити задачу. Сказали, що приїхали сюди не тільки брати участь, а перемагати. Поїхати на чемпіонат Європи в Північну Ірландію – це була наша мета. З першого дня ми старались це доносити.

Михайленко також назвав завдання збірної України U-19 на Євро-2024.

Джерело: ua.tribuna.com Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино