Деталі турніру

МЮ обіграв Ман Сіті в дербі та сенсаційно виграв Кубок Англії

Фернандеш – гравець матчу

Манчестер Юнайтед став переможцем Кубку Англії!

У фіналі команда обіграла в дербі Ман Сіті. Обидва голи МЮ забив у першому таймі.

Відкрив рахунок у середині першого тайму Гарначо. Він скористався помилкою воротаря та захисника «городян», забивши у порожні ворота.

А наприкінці тайму контратака завершилася пасом Бруну на гол Мейну і той зробив рахунок 2:0.

У другому таймі Ман Сіті одразу ж кинувся в атаку, але МЮ тримався. Наприкінці матчу Доку вирвався на ворота та відіграв один м'яч для команди. Втім, перевести гру в екстра-тайми Ман Сіті не вдалося, а МЮ виграв трофей.