Вчора 2
Сьогодні 8
Зараз 0
Завтра 8
Розгорнути Згорнути
немає важливих матчів

На росії заявили, що UEFA допомагає країні-агресору з багатьма проектами

Глава рфс повідомив, що підконтрольна кремлю організація отримує гроші від Європейського футбольного союзу
На росії заявили, що UEFA допомагає країні-агресору з багатьма проектами
алєксандр дюков

Глава російського футбольного союзу алєксандр дюков заявив, що підконтрольна кремлю організація отримує фінансування від UEFA, незважаючи на розв'язану рф війну в Україні.

Ми продовжуємо співпрацю з УЄФА, вони допомагають нам у реалізації багатьох проєктів – і освітніх, і інфраструктурних. Ми отримуємо гроші від програми HatTrick, які використовуємо для реалізації різних проєктів. Якісь кошти ми використовуватимемо для реалізації проєкту шкільної футбольної ліги.

Точну суму не назву – ми отримуємо стільки ж, скільки інші асоціації. Там немає жодної дискримінації. Щороку УЄФА збільшує розмір відрахувань на розвиток масового футболу.

Робота, яку ми зробили, вражає. 4 150 шкіл, усі регіони країни, понад мільйон дітей – це найбільший спортивний проєкт не лише в країні, а й, на мій погляд, у світі. Жодна національна асоціація у Європі не може похвалитися такими показниками.

Раніше президент UEFA Александер Чеферін заявив, що російська збірна та клуби будуть відсторонені до кінця війни в Україні.

Джерело: росзмі Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Теги

війна UEFA

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця

Кращі казино