Вчора 18
Сьогодні 12
Зараз 6
Завтра 2
Розгорнути Згорнути
Футбол (18 подій из 23) показати все
Футбол (12 подій из 22) показати все

Начальник Зорі: «Попереджали UEFA про нашивки»

З клубу навряд чи знімуть окуляри
Начальник Зорі: «Попереджали UEFA про нашивки»

Начальник Зорі Ігор Гузь повідомив, що клуб не несе відповідальності за відсутність нашивок Ліги конференцій під час гри проти Гента.

«Напередодні старту групового турніру UEFA надсилає кожній команді-учасниці обов'язковий брендований набір – м'ячі, манішки чотирьох кольорів, пляшки, лікарські сумки з логотипами організації і турніру. До нас прийшло все, крім шевронів.

За останні 10 днів ми постійно листувалися з UEFA, нагадуючи про цей недогляд. За три дні до матчу проти «Гента» в Люблін приїхали делегат матчу і представники UEFA. «Зоря» повідомила їх про ситуацію, і тепер уже вони поінформували про неї головний офіс своєї організації.

Ми не просто чекали цих шевронів, а й поставили в роздягальню апарат для набивання на форму, щоб оперативно зробити це до гри. Нічого не прийшло.

У підсумку ми чітко виклали деталі у відповідному рапорті. У UEFA добре знають, що провини нашого клубу в цьому немає. Так що хочу заспокоїти всіх уболівальників «Зарі»: ніхто не відніме у команди заслужено зароблене очко».


Джерело: ТаТоТаке Андрій Усмонов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Теги

Зоря Гент

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця

Кращі казино