Вчора 1
Сьогодні 6
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

Нагельсманн: «Баварія» заслужила поразку. Будуть проблеми, якщо ми програємо «Боруссії»

Мюнхенці втратили лідерство в Бундеслізі
20 березня 2023р. 10:17

Головний тренер «Баварії» Юліан Нагельсманн прокоментував Bayern&Germany поразку від «Байєра» (1:2) в чемпіонаті Німеччини.

«Вітаю Хабі і «Байєр» із заслуженою перемогою. Ми були гіршою з команд протягом 80 хвилин. В кінці провели добре 10 хвилин.

Наша гра з м'ячем і без нього не була схожа на те, що ми робили останні тижні. Ми часто використовували довгі передачі.

Ми незаслужено повели в першому таймі. Обидва пенальті «Байєра» були призначені вірно.

Ми були не такі хороші в перехідних фазах, як повинні бути в матчах з такими сильними суперниками. Загалом, як я і сказав, ми не були найкращою командою на поле і явно заслужили поразку.

Тепер нам потрібно обігравати «Боруссію» Дортмунд. Якщо ми цього не зробимо або, що ще гірше, програємо, виграти титул буде важко, враховуючи форму конкурентів».

«Боруссія» Д випереджає суперника на 1 очко.