Вчора 3
Сьогодні 3

Наполі практично втратив шанси на єврокубки. Відео

Фіорентина позбавила неаполітанців можливості наздогнати себе у таблиці. Торішній чемпіон має лише одну надію
24 травня 00:24
Фото - Наполі

У 38-му турі італійської Серії А Фіорентина на виїзді вирвала перемогу над Кальярі. До 89-ї хвилини рахунок був 2:1 на користь команди Раньєрі.

Проте Гонсалес зрівняв рахунок. А Артур Мело на 13 компенсованій хвилині реалізував пенальті.

До вашої уваги огляд матчу.

Таким чином, Фіорентина набрала 57 очок і гарантувала собі єврокубки наступного сезону, відірвавшись від Торіно (53) та Наполі (52). Обидва клуби ще мають шанс пробитися до Ліги конференцій у разі перемоги «фіалок» у фіналі турніру. Тоді Італія отримає дев'яте місце у єврокубках.

Серія А, 38-й тур

Кальярі – Фіорентина 2:3

Голи: Дейола, 64, Мутандва, 85 – Бонавентура, 39, Гонсалес, 89, Артур Мело, 90+13