06:00
Тримай ляща
06:00
Автоперегони. FIA ETCR. Етап 1. По (Франція)

Названа можлива заміна для Луческу на чолі «Динамо»

Спеціаліст уже знайомий із багатьма футболістами
Названа можлива заміна для Луческу на чолі «Динамо»
Мірча Луческу / Фото: ФК Динамо Київ

Відомий футбольний коментатор Віктор Вацко вважає, що наставник «Динамо» U-19 Ігор Костюк може замінити головного тренера першої команди Мірчу Луческу. Своїми думками журналіст поділився в ефірі програми «Вацко on air».

Навіть такий досвідчений тренер як Луческу не знає, що робити з командою, яка 5,5 місяців живе в автобусах та літаках. Він не розуміє, що можна виправити в умовах, коли команда тільки їздить з матчу на матч, не маючи нормального тренувального процесу та нормального процесу відновлення. Він ніколи у своїй кар'єрі з таким не стикався.

Навіть зараз, здавалося б, міжнародна пауза – можна щось награти, підтягнути психологію, але ж команди немає – половина гравців роз'їхалася різними збірними України. І Кендзьора – до збірної Польщі.

Я не знаю, який тренер прийде та гарантовано зможе виправити цю ситуацію. Шість поразок у семи матчах! Брати Суркіси – досвідчені футбольні управлінці, і я впевнений, що вони зараз аналізують різні запасні варіанти. Криза дуже глибока, і не можна виключати, що Луческу не психоне, не грюкне дверима і не піде.

Якщо ж ви запитаєте про кандидатів, то кандидатом № 1 може бути той самий Ігор Костюк. Це не інсайд. Просто він свій, динамівець, половина команди пройшла через його руки, він знає цих футболістів, і для керівництва команди це найпростіше рішення, щоб струсонути команду. Не факт, що це ефективне рішення, але просте.

Нагадаємо, після розгромної поразки від «Дніпра-1» Луческу натякнув, що може піти. Після цього фахівець продовжив роботу.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: