Вчора 2
Сьогодні 7
Завтра 14
Розгорнути Згорнути

Названо терміни відновлення Ракіцького та талановитого бразильця Шахтаря

Пушич розкрив кадрову ситуацію у команді перед вирішальним відрізком сезону
Названо терміни відновлення Ракіцького та талановитого бразильця Шахтаря
Ярослав Ракицький / Фото - ФК Шахтар

Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич розповів про кадрову ситуацію у команді.

– Судаков з поля йшов накульгуючи. Наскільки серйозною є його травма? Також скажіть, коли чекати на повернення Егіналду й Ракіцького?

– Вони знову травмувалися, Ярослав і Егіналду, тому, на жаль, вони не змогли бути з нами. Але ми очікуємо, що за кілька днів вони повернуться на поле і продовжать працювати з командою. Наразі вони тренуються за індивідуальною програмою, бо коли ти маєш повторну травму, потрібно більше часу, щоб повернутися до командних занять. Тому вони роблять кроки, але вони ще не готові.

Щодо Судакова, то побачимо. Маю сказати, що у випадку з такими гравцями, як Судаков, суперники завжди намагаються кинути йому виклик, сфолити на ньому, і ви бачили перший тайм – такі фоли, потрібно передивитися. Дивіться, ми граємо у футбол заради таких гравців, і в нас їх багато, таких виконавців, які можуть красиво грати у футбол. І нам потрібно їх захищати, не допускати «вбивчих» підкатів та іншого, на що ніяк не реагують, адже ми повинні захищати футбол.

І це те, чого я прошу: захищати футбол. І в цьому питання. А потім я чую від усіх вас про це. Так, він травмувався. І чи вам подобається, що він травмувався, один з найважливіших гравців збірної? Я не кажу, що проти нього не можна робити підкати. Звісно, можна.

Ми граємо в жорстку гру, але в жорстких іграх існують межі. І я сьогодні хотів бачити ці межі, а не таку червону картку, яку ми отримали, коли Зубков намагався відібрати м’яч на підбиранні. Це не захист гри, це її руйнування. Це те, що я хотів сказати, більше мені нема чого додати.

Раніше ексфорвард Шахтаря закінчив із футболом.

Джерело: shakhtar.com Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино