Вчора 7
Сьогодні 1
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Не рішення FIFA. Маркевич назвав головну проблему Карпат

Досвідчений тренер назвав недолік своїх підопічних на футбольному полі
28 листопада 2023р. 16:59
Не рішення FIFA. Маркевич назвав головну проблему Карпат
Мирон Маркевич / Фото - Карпати Львів

Головний тренер Карпат Мирон Маркевич підбив підсумки першої частини сезону та розповів про ігрові проблеми своїх підопічних. Слова фахівця передає прес-служба клубу.

Одразу хочу подякувати вболівальникам. Їх на стадіоні було небагато, але ми знаємо, скільки вболівальників у різних регіонах України за нас переживали. Навіть ті, хто був на стадіоні, вели себе дуже толерантно.

Тому що в нас спочатку не все виходило. Я то прекрасно розумів, але, як то кажуть, усі терпіли. Ну і під кінець, звичайно, вже зовсім інша команда була. Так що за то я вам дякую. Ви самі розумієте, що команда нова абсолютно. З тогорічного складу залишилися тільки капітан команди Чачуа, Рябов, Ільющенков, а так практично нові футболісти.

Звичайно, на все потрібен був час. Ми, звичайно, ризикували, тому що не так просто за якісь пару тижнів підготовки зробити боєздатну команду. Ну але десь, я вже сказав, починали так важкувато, але пізніше вже розігралися і показували досить непоганий футбол.

Цілісної гри як такої ще немає, я то прекрасно розумію. Десь, можливо, в одній грі з Агробізнесом команда від початку до кінця виконувала настанови тренерські і провела дійсно хороший матч. А так було: перший тайм хороший, другий – не дуже. Або, як в останній грі: перший тайм – ледве-ледве, другий тайм – зовсім інша команда.

Тобто, зараз у нас проблема номер один – не те, щоб заставити, а привчити футболістів до того, що треба виходити з першої і до останньої хвилини відпрацьовувати по максимуму. Ось те, що я бачу зараз. Звичайно, ми слідкуємо і за нашою другою командою. Досить непоганий результат показали, як на мене, тому що грають вже з дорослими футболістами. І те, що вони перебувають на такому місці, то вселяє надію.

Звичайно, в нас на першому місці стоїть основний склад. Але ми прекрасно розуміємо, що потрібна дитяча школа серйозна. На жаль, свого часу при повному безладді багато футболістів пішло з футбольної школи Карпат, вони зараз представляють Рух. Ну але то об’єктивні причини, тому що дійсно безладдя було повне, і так воно сталося.

Зараз, звичайно, того вже бути не може, однозначно. Але ми прекрасно розуміємо, що треба… В основної команди є хороша база. Я би дуже хотів, щоб і в дитячій школі була не гірша база. Є розуміння, звичайно, керівництва клубу в тому плані, і ми постараємося якомога скоріше побудувати штучні поля і для наших дітей. Тому що те, що зараз є – воно, м’яко скажемо, не витримує критики.

Так я бачу собі перспективу зараз того всього. Звичайно, основний склад повинен виконати головне завдання – вийти в Прем'єр-лігу. І ми зробимо все від нас залежне, щоб так було, ну а далі – побачимо. Єдине, що, самі розумієте, в який час ми живемо, тому треба робити скидки і на те.

Маркевич також прокоментував рішення FIFA визнати клуб правонаступником «старих» Карпат та задовольнити позов щодо боргів.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино