Неймар виконав дуже дивний пенальті. Сміявся навіть коментатор

ПСЖ несподівано програв «Нанту» в матчі чемпіонату Франції
20 лютого 2022р. 19:24
Фото - Getty Images

Після переможного матчу з «Реалом» в Лізі чемпіонів натхнений ПСЖ відправився на виїзд до «Нанту» на матч чемпіонату Франції. Гра була примітна з тієї точки зору, що вперше за тривалий час головний тренер парижан Маурісіо Почеттіно отримав можливість виставити в повному складі свою зоряну атакуючу трійку в складі Кіліана Мбаппе, Неймара і Ліонеля Мессі У грі проти «Реала» Неймар вийшов тільки на заміну - це був його перший матч після травми.

Матч почався для ПСЖ з декількох непоганих атак, але в першому таймі забивав виключно «Нант», причому зробив це цілих три рази! Коло Муані, Мерлен і автогол Бласа до перерви зробили перевага «канареек» розгромним, проте навіть це не здавалося остаточним аргументом господарів для перемоги, адже ресурс і потенціал Парижа настільки величезний, що за тайм може розтанути і таку перевагу.

На користь цього твердження заявив і швидкий гол Неймара в другому таймі, але далі бразильцеві судилося стати не просто антигероєм зустрічі, а справжнім посміховиськом.

На 58-й хвилині зустрічі арбітр призначив пенальті в ворота «Нанта», і його взявся виконувати саме Неймар. Це було логічно. По перше, Мессі не забив 11-метровий в матчі проти «Реала» , а, по-друге », сам бразилець вже відчув смак голи в цій зустрічі.

Неймар готувався до пробиття дуже ретельно: поцілував м'яч, ходив з боку в бік, довго розбігався і насіння ногами, ... щоб легенько покотити м'яч трохи правіше центру воріт. Воротар «Нанта» Альбан Лафон легко зловив м'яч в руки, а Неймар, схоже, навіть не зрозумів, що в той момент насмішив весь футбольний світ і став творцем нового мема.

Після цього Лафон зловив кураж і більше не пропускав, за підсумком отримав максимальну оцінку за гру. ПСЖ мав ще півгодини, щоб забити два м'ячі, але не відзначився жодного разу, і зазнав першої поразки з жовтня 2021 року (0: 2 від «Ренна») після серії з 15 матчів без поразок.

Однак ця невдача не повинна сильно і надовго засмучувати парижан - вони як і раніше лідирують в чемпіонаті Франції з дуже великим відривом, і чемпіонський титул від них нікуди не дінеться.

А ось з приводу виконання пенальті варто задуматися - негоже, щоб один з кращих клубів світу плодив в цьому компоненті приводи для глузувань.