07:20
Фаворит. Художній фільм
07:40
Волейбол. Чеська Екстраліга. Прометей - Дукла

Новачок «Дніпра-1»: «Війна – це жахливо. Хочу висловити підтримку всьому українському народові»

Аргентинець не побоявся перейти до клубу УПЛ, незважаючи на важку ситуацію в країні
Новачок «Дніпра-1»: «Війна – це жахливо. Хочу висловити підтримку всьому українському народові»
Домінго Бланко / Фото - СК Дніпро-1

Новачок «Дніпра-1» Домінго Бланко в інтерв'ю прес-службі клубу поділився емоціями у зв'язку із підписанням контракту. Також аргентинський півзахисник висловив підтримку українському народові.

Це неймовірні почуття, адже кожний гравець мріє потрапити до збірної своєї країни. Моя мрія здійснилася. Неможливо передати емоції від перебування там. Я був дуже радий і сподіваюсь, що моя робота у майбутньому допоможе заслужити новий виклик до збірної.

Насправді, я не знав нічого про Україну. Розмовляв з Поблете, аби щось дізнатися. Це для мене новий досвід та виклик. Сподіваюсь, я зможу продемонструвати свій максимум. Дуже вдячний за теплу зустріч тут з першого дня. Дещо важка мова, але, гадаю, я впораюся з цим, і, коли її вивчу, стану ще ближчим з хлопцями. Хочу максимально допомагати клубу.

Війна – це жахливо. Люди в Аргентині говорять про це. Сподіваюсь, вона закінчиться якомога швидше. Хочу висловити свою підтримку всьому українському народу, який зараз перебуває у важкій ситуації, аби все це скоріше завершилося перемогою та миром.

Мені розповідали про гравців, які пройшли через українські клуби. Вони отримали позитивний досвід, і я також сподіваюсь його набути. Я чув, що Україна – дуже красива країна, і хочу побачити її своїми очима. Через наявну ситуацію це поки відкладається, але сподіваюсь, що незабаром все здійсниться, і ми будемо в Україні.

У мене було декілька хороших пропозицій. Ми порадилися з родиною, з близькими, і я вирішив, що цей варіант найкращий. Хочу ще раз подякувати команді – хлопці та тренерський штаб своїм ставленням дають змогу почуватися комфортно у колективі. Зі свого боку хочу відповісти так само і якомога скоріше вже грати.

Звичайно, додає емоцій, що єврокубки – вперше і в історії клубу, і в моїй кар'єрі. Тренери та футболісти зараз здійснюють велику роботу. Бачу, що вже йде підготовка до цих матчів. Я дуже радий бути частиною цієї історії і сподіваюсь, що це буде перший матч з багатьох наступних з позитивним результатом.

Раніше «Дніпро-1» підписав бразильця на несподівану позицію.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: