22:00
live
Інформаційний марафон
01:30
Волейбол. Чеська Екстраліга. Прометей - Дукла

Новачок «Дніпра-1»: «Я знайомий з декількома бразильцями, які грали в Україні»

Гомес радий переїзду в український клуб
Новачок «Дніпра-1»: «Я знайомий з декількома бразильцями, які грали в Україні»

Новачок «Дніпра-1» Габріель Гомес поділився думкою прес-службі клубу про свій перехід в український клуб.

Як ти дізнався про інтерес з боку «Дніпра-1»?

«Я почув про цей варіант від Жадера – бразильця, який грав в чемпіонаті України і сьогодні є своєрідним мостом між клубами і деякими бразильськими гравцями. Все сталося дуже швидко, оскільки справа добігала до кінця трансферного вікна, і я дуже радий, що все вийшло ».

Які перші враження від команди тут?

«Як тільки я прибув, зрозумів, що це дуже кваліфікована команда з відмінними гравцями. Вони дуже якісні спортсмени на поле, і що дійсно привернуло мою увагу, так це атмосфера в роздягальні! Я вважаю, що з цією командою у нас є все, щоб домогтися всіх цілей сезону ».

Що ти знаєш про війну в Україні? Що про це говорять в Бразилії?

«Я знаю, що конфлікт загострився в кінці 2021 року через геополітичні проблеми між двома країнами, і, на жаль, на початку 2022 року відбулося вторгнення… На початку року в Бразилії було багато розмов про війну, а зараз ЗМІ говорять не так багато, як раніше. Але ми стежимо за всім в Інтернеті і сподіваємося, що це скоро закінчиться».

З ким ти радився під час переходу? Чи знаєш кого-небудь з бразильців, які грали в Україні? Може, знайомий з Дугласом Баселаром Сілвою?

« Я знайомий з декількома бразильцями, які грали в Україні. Можу виділити Пауліньо, який був помітний тут в українському футболі. Коли почалася війна, він повернувся до Бразилії, щоб грати за Америку на правах оренди – саме там ми зустрілися. Він був тим, хто підтримав мене в рішенні приїхати сюди, надав мені впевненість у прийнятті цього виклику в моїй кар'єрі. Що стосується Дугласа, то я багато чув про нього, але не знайомий з ним особисто. Це гравець, безумовно, орієнтир для бразильців, які приїжджають в українські клуби ».

Ти не зможеш грати в єврокубках. Це розчаровує або дозволяє зосередитися більше на тому, щоб перемогти конкурентів за місце в складі?

«Ні. Немає ніякого відчаю! Навпаки, це мотивує мене працювати наполегливіше, щоб потрапити до складу на чемпіонат. У той же час я з великою повагою ставлюся до всіх товаришів по команді, з якими ми разом працюємо. Я приїхав в «Дніпро-1», перш за все, щоб допомогти клубу досягти поставлених завданнях на сезон. А якщо вдається вносити свій вклад в це на полі, то ще краще».

Оренда гравця розрахована до кінця сезону.

Андрій Усмонов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: