Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 1
Розгорнути Згорнути
УПЛ - Українська Прем'єр-ліга
Місце проведення:
Україна
Офіційний сайт:

УПЛ - Українська Прем'єр-ліга

Деталі турніру
Місце проведення:
Україна
Офіційний сайт:

Новий тренер Полісся розповів, як команда готується до матчів Ліги конференцій

Імад Ашур – про тренування житомирського клубу
Новий тренер Полісся розповів, як команда готується до матчів Ліги конференцій

Новий головний тренер житомирського Полісся Імад Ашур розповів про підготовку команди до сезону та поділився очікуваннями від майбутніх матчів Ліги конференцій. У найближчому кваліфікаційному раунді українському клубу має зустрітися зі словенською Олімпією.

«Ми знали розклад. Яка це гра – насправді не так важливо. Ми знали, скільки ми маємо часу на підготовку, і тому ви бачите, що перші дні ніхто по колу не бігає, все в динаміці. Динаміка, динаміка, динаміка.

Таким чином, ми виконуємо, як я говорив попередньо, кілька справ відразу, покращуємо кілька компонентів відразу. І тому я вважаю, що ми максимально раціонально зараз використовуємо той час, який є.

І фактично нічого не зміниться, коли розпочнеться вже безпосередньо сезон, коли розпочнуться вже змагальні мікроцикли, період змагання. Ми також динамічно працюватимемо і перевагу віддаватимемо тренуванням з м'ячем, але в той же час розуміючи, що щосуботи або, можливо, і посеред тижня нам потрібно бути готовими фізично.

Тому ми дозуватимемо перевантаження, але ідею ми зберігатимемо постійно. І я дуже сподіваюся, що це справді нам дасть підійти в оптимальній формі до перших матчів. Якщо ні, то я вже говорив заздалегідь, що якщо щось йде не за нашим планом, ми маємо домінувати і в цій ситуації», – сказав Ашур для клубної прес-служби.

Тарас Праведний
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця

Турнірна таблиця
Команда
І
З-П
О
1
29
55-22
66
4
30
39-30
50
5
29
44-29
49
6
28
34-25
46