Сьогодні 20

Нудні «нулі» з «Порту» вивели «Інтер» до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Вирішальним став результат першого матчу
Фото - Getty Images

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Порту» на своєму полі зіграв унічию з «Інтером».

Господарі нічим не поступалися фавориту. А під кінець матчу «нерадзуррі» й зовсім віддали ініціативу супернику.

Португальський клуб награв на 1.55 голів за моделлю xG, але йому не вистачало ударів у отвір воріт. Італійська команда зуміла грамотно відстояти позитивний результат. А на останній хвилині Пепе традиційно вилучився.

«Інтер» переміг у протистоянні із загальним рахунком 1:0, вийшовши до чвертьфіналу.