15:05
Монстр Джем
15:00
Тімберcпорт. Чемпіонат Австралії

Офіційно. Матч «Шахтар» – «Динамо» не відбудеться в Лондоні

Названо причину відповідного рішення
Офіційно. Матч «Шахтар» – «Динамо» не відбудеться в Лондоні
Фото - ФК Шахтар

Комерційний директор «Шахтаря» Дмитро Кириленко повідомив, що матч сьомого туру УПЛ проти «Динамо» не відбудеться в Лондоні.

На жаль, після тривалих перемов ухвалили рішення не проводити цей матч у столиці Великої Британії. Ми доклали всіх зусиль і мали величезне бажання здійснити цю ініціативу, проте обставини склались інакше й завадили нам зіграти з «Динамо» в Лондоні.

На першому етапі ми одержали згоду всіх учасників цього заходу – нашого суперника, УПЛ, УАФ. Після цього почали вести перемови зі стадіоном «Вест Гема», а паралельно – з іншими клубами. Ще тоді англійці мали побоювання стосовно того, що місяця буде недостатньо для підготовки до проведення такого матчу.

Але ми однаково продовжували перемови. На жаль, потім сталася трагічна подія, що паралізувала всю Велику Британію – смерть Королеви Єлизавети II. На два тижні процес було зупинено.

Зараз ми продовжили перемови. Крім того, намагалися домовитись із «Челсі» щодо проведення матчу на «Стемфорд Бридж», однак організувати такий захід на високому рівні неможливо протягом такого короткого терміну. Навіть самі англійці сказали, що це складно зробити.

Нам забракло часу. Організувати матч на високому рівні протягом такого терміну неможливо. Крім того, планували дохід від матчу перерахувати фонду United24, але, враховуючи високі витрати й перелічені вище обставини, ми не бачимо можливості в доході.

Раніше захисник «Шахтаря» перебрався до «Зорі».

Джерело: shakhtar.com Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: