23:00
live
Інформаційний марафон
00:35
Баскетбол. Чемпіонат Європи 2023. Жінки. Кваліфікація. Франція - Україна

Офіційно. Україна, Іспанія і Португалія подали заявку на проведення ЧС-2030

Три країни відтепер претендують на Мундіаль
05 жовтня 16:21
Офіційно. Україна, Іспанія і Португалія подали заявку на проведення ЧС-2030

Іспанія, Португалія і Україна подали загальну заявку на проведення чемпіонату світу-2030. Про це повідомляє прес-служба УАФ.

5 жовтня в штаб-квартирі UEFA відбувся брифінг за участю представника Української асоціації футболу, Королівської федерації футболу Іспанії та Федерації футболу Португалії. Загалом у прес-релізі сказано:

Федерація футболу Португалії та Королівська федерація футболу Іспанії залучили Україну до заявки на проведеня Чемпіонату Світу-2030. Обидві Асоціації повідомили про своє прагнення UEFA, який одразу висловив свою повну підтримку.

Приклад завзятості та стійкості українського народу надихають, тому дану ініціативу спрямовано на здійснення внеску у відновлення України у період відбудови завдяки силі футболу. Умови участі України у заявці будуть обговорені та визначені згодом.

Відтепер до Координаційного кометіту з підготовки заявки на проведеня Чемпіонату Світу-2030 на чолі з Антоніо Ларанхо входитимуть й представники української сторони.

Кандидатури Португалії, Іспанії та України відповідатимуть усім критеріям та дедлайнам подачі заявки до FIFA. Ми віримо, що футбольна сім'я всього світу підхопить та підтрімає дану иніціативу. Ласкаво просимо, Україно, до заявки на Чемпіонат Світу-2030!

Раніше рішення включити Україну в загальну заявку підтримав уряд Іспанії.

Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: