Вчора 3
Сьогодні 3
Завтра 3

Олександр Кучер: «Три удари по наших воротах – три голи»

Головний тренер «Дніпра-1» не вважає закономірним результат матчу проти «Панатінаїкоса»
Олександр Кучер / фото - Дніпро-1
Головний тренер «Дніпра-1» Олександр Кучер підсумував перший матч кваліфікації Ліги чемпіонів з «Панатінаїкосом» (1:3):

У першому таймі десь злякалися суперника, хоча нічого страшного не було, такі ж люди, проти яких потрібно і можна грати. Пропустили гол, після чого вже пішла гра, з'явився малюнок, пішли моменти. У другому таймі непогано грали, але ось ці напівмоменти біля наших воріт... Напівмомент – нам гол, напівмомент – нам гол. Немає відповідальності, концентрації. Не можна граючи з такими командами давати так легко забивати. У минулому сезоні в єврокубках проти нас три удари – три голи. Зараз також – три удари і три голи.

Вважаю, що ми не заслуговували такого результату, і такої поразки. Ми могли забивати більше, а епізоди біля наших воріт ми, звичайно, проаналізуємо і їх потрібно прибрати, адже дуже легко ми дали забити ці голи.