Олександрія підписала колишнього гравця збірної України
Олександрія націлилася на гравця Дніпра-1
Джерело розкрило деталі
11 липня 15:47
![Олександрія націлилася на гравця Дніпра-1](/upload/iblock/21c/21cad1035cd3725a5f7a07eab3c1bcd2.jpg.webp)
Фото: СК Дніпро-1
Півзахисник Дніпра-1 Рамік Гаджиєв близький до переходу в Олександрію.
Наразі хавбек знаходиться у таборі юнацької збірної України U-19, яка готується до чемпіонату Європи U-19. Турнір пройде у Північній Ірландії з 15 по 28 липня.
За інформацією джерела, гравець також має пропозиції від Динамо і Металіста 1925. Однак Гаджиєв не хоче переходити до київської чи харківської команди, бо там гратиме відповідно на рівні юнацького чемпіонату та Першої ліги, а футболіст хоче спробувати свої сили в УПЛ.
У попередньому сезоні УПЛ Гаджиєв провів у Дніпрі-1 вісім матчів та забив один м'яч.
Коментарі 0