Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

«Олександрія» забила гол на перших хвилинах і цього виявилося достатньо, щоб перемогти «Кривбас» у першому турі УПЛ

Заключний матч дня приніс мінімальну перемогу господарям
У рамках першого туру УПЛ 2023/24 «Олександрія» приймала криворізький «Кривбас». Матч завершився перемогою господарів — 1:0.

Поєдинок розпочався з півгодинною затримкою через повітряну тривогу. Дуже швидко забила «Олександрія». На 4-й хвилині Данило Безкоровайний невдало послизнувся і віддав м'яч Артему Шулянському, який за допомогою рикошету від Тимура Стецькова влучив у дальній кут воріт «Кривбасу». На 14-й хвилині арбітр Ярослав Козик мав усі підстави поставити пенальті у ворота «Олександрії», проте пошкодував господарів і не зафіксував порушення правил Смирного проти Кожушка. На 30-й хвилині Козик видалив криворіжця Владислава Семотюка, який у грубому підкаті зрізав Юрія Копину. Семотюк завівся, бо вважав, що арбітр кількома секундами раніше не зафіксував фол Бабогла на Хомченовському.

У другому таймі «Кривбасу» було важко у меншості створити загрозу воротам «Олександрії», а господарі грали на утримання рахунку - 1:0.